Konsultacje, doradztwo

Czas czytania: < 1 min

Pracuję jako konsultant. Doradzam pracodawcom w tematach związanych z HR’em, relacjami z pracownikami oraz kandydatami. Wspieram Klientów m.in. w opracowaniu komunikacji wewnętrznej, programów on-boarding, marketingu rekrutacyjnym, marketingu osobistym liderów. 

Dbam o to, aby moi klienci osiągali zamierzone cele.

  • Chcesz prowadzić działania employer brandingowe, ale nie masz zasobów, ludzi i czasu, aby przyjrzeć się i poprawić doświadczenia Twoich kandydatów?
  • Organizujesz rocznicę firmy, uroczystość, integrację, warsztat i szukasz wsparcia w organizacji wydarzenia?
  • Chcesz uporządkować komunikację wewnętrzną, lub proces on-boardingu korzystając z doświadczeń zewnętrznego konsultanta?
  • Okresowo potrzebujesz wsparcia w poprowadzeniu projektów w obszarze HR?
  • Szukasz “zewnętrznego oka”, audytora, który pomoże spojrzeć na wybrane zagadnienia z dystansu, wniesie nowe pomysły i inspirację?

Pracuje projektowo i w formie konsultacji. Wspieram klientów jako interim manager lub prowadzę wybrane projekty.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie doradcze i menedżerskie. Współpracuję, wspieram menedżerów, dyrektorów HR, dyrektorów marketingu i komunikacji, prezesów, właścicieli. Wsród moich klientów są firmy zarówno z sektora produkcyjnego jak i branża doradcza, usługowa. Mam doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych, od planowania po realizację i rozliczenie projektu.

Inspiruję, szkolę, ale przede wszystkim udzielam wsparcia również w działaniach operacyjnych związanych  z szeroko pojętym obszarem employer branding, komunikacją z kandydatami oraz pracownikami, marketingiem rekrutacyjnym, on-boardingiem, organizacją wydarzeń firmowych, szkoleniowych, obecnością w social media.

Mam doświadczenie w obszarze HR, marketingu oraz w zarządzaniu projektami. Chętnie angażuję się w rozwiązywanie wyzwań moich partnerów oraz klientów.

Zapraszam do rozmowy o możliwym zakresie współpracy. Chętnie podzielę się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami.

Green Factory referencje
Rekomendacje KNAUF Industries dla Pauliny Mazur
referencje od Artur Miernik

Podziel się: