Szkolenia i warsztaty

Czas czytania: 2 min
  • Chcesz zaangażować pracowników w budowanie strategii employer brandingowej, rekrutacyjnej?
  • Chcesz przełożyć cele biznesowe HR na plan działań?
  • Przeszkolić pracowników z personal brandingu w social media (LinkedIn)?
  • A może szukasz anglojęzycznego moderatora do poprowadzenia spotkania wewnętrznego?
Paulina Mazur szkolenia

Organizuję szkolenia na temat employer brandingu, personal brandingu oraz na temat współpracy i komunikacji międzypokoleniowej (po polsku i po angielsku). Moderuję warsztaty biznesowe.

Szkolenia prowadzę samodzielnie lub przy udziale zaproszonych ekspertów branżowych (np. social media, podejmowanie decyzji, strategia HR, kultura organizacyjna, social selling). Mam doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą, menedżerami, pracownikami naukowymi, jak również studentami!

Przede wszystkim organizuję szkolenia zamknięte, dla Klientów. Dla menedżerów i pracowników z zarządzania marką osobistą w social media, czyli z personal brandingu. Wspieram w budowaniu strategii komunikacji na LinkedIn, przygotowaniu profili oraz zaplanowaniu aktywności.

Dzielę się wiedzą na temat employer branding, marketingu rekrutacyjnego, oczekiwań i motywacji młodych pokoleń, komunikacji i wydarzeń międzypokoleniowych, komunikacji wewnętrznej.

Projektuję i prowadzę warsztaty moderowane, na których wypracowujemy z klientami plan działań z obszaru HR, employer brandingu, komunikacji wewnętrznej.

Okazjonalnie zapraszam na szkolenia otwarte z employer brandingu.

Przykładowe tematy moich szkoleń to:

  • Skuteczny i korzystny employer branding
  • Komunikacja z różnymi pokoleniami (szkolenie i warsztat)
  • Marketing rekrutacyjny – jak przygotować obietnicę dla kandydatów
  • Marketing osobisty liderów – jak personal branding menedżerów przyciąga pracowników (boss branding)
  • Synteza employer brandingu i personal brandingu menedżerów na LinkedIn.

Szkolenia prowadzę „na żywo” lub w formułach on-line dostosowanych do dostępności uczestników.

Szkolenia otwarte z employer brandingu i boss brandingu

Szkolenia otwarte organizuję raz w roku, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami. Na luty 2021 roku zaplanowałam otwarte warsztaty on-line dla Liderów na LinkedIn.

Tak zwanym boss brandingiem, czyli personal brandingiem szefów w mediach społecznościowych zajmuję się od dwóch lat organizując projekty szkoleniowo – doradcze. Współpracowałam już m. in. z Roche IT Global Centre, Akamai Technologies, Advantech, Ecolab, Target Executive Search, Philip Morris International. 

Więcej o możliwości udziału w otwartych warsztatach z boss brandingu przeczytasz tu.

Szkolenia zamknięte dedykowane do oczekiwań i potrzeb Twojej organizacji z szeroko pojętego employer brandingu.

Jeśli chcesz przeszkolić menedżerów z employer brandingu lub zorganizować warsztat strategiczny, aby zaplanować działania na przyszłość z  obszaru komunikacji, brandingu  pracodawcy lub employee advocacy to dobrze trafiłeś/aś,:-)

Prowadzę wystąpienia i prelekcje na konferencjach otwartych i firmowych, po polsku i angielsku. NIgdy nie prowadzę dwa razy tego samego wystąpienia, zawsze wnikliwie dopytuję o cele spotkania i oczekiwania oraz wyzwania z jakimi mierzą się uczestnicy. Najwięcej radości i satysfakcji sprawia mi możliwość dzielenia się wiedzą i facylitacja w pracy zespołowej.

Dlatego jeśli szukasz warsztatu rozwojowego dla swoich pracowników lub prelegenta, który porwie publiczność power speechem, napisz do mnie!

Jestem też autorem programu studiów podyplomowych z employer brandingu we Wrocławiu. Dla studentów prowadzę zajęcia z tematów: autentycznego marketingu rekrutacyjnego, komunikacji wewnętrznej, trendów w employer brandingu, współpracy międzypokoleniowej, komunikacji z kandydatami oraz social mediów.

Paulina Mazur jest wspaniałym moderatorem. Profesjonalizm, z jakim przygotowywała się do warsztatów, przerósł moje oczekiwania. Poprowadziła nasz bardzo wymagający zespół przez trudne i skomplikowane dyskusje z ogromnym wdziękiem, poczuciem humoru i, przede wszystkim, ku wynikom, jakich wszyscy pragnęliśmy, nie mając pewności, czy uda się je osiągnąć. Tematy warsztatów były różne, od zaprojektowania zakresu działań badawczych, do tworzenia planów działania na bazie strategii. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni z pracy z Pauliną i serdecznie polecamy ją jako moderatora wszystkim innym.” – Magdalena Dul-Komosińska,  CEE Director, Klimate-KIC

Rekomendacje od Klemens TARGET
referencje od Ani
szkolenie na uczelni
Paulina Mazur Bartek Ziemiański i studentki z Wrocławia
Paulina Mazur Puls Biznesu
Paulina Mazur szkolenie z EB

Skontaktuj się

Zapytaj o szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników!

Podziel się: