Szkolenie LinkedIn dla Liderów, czyli boss branding, luty 2021

Czas czytania: 3 min

Jak korzystać z LinkedIn, aby umocnić markę osobistą lidera oraz markę pracodawcy? Na czym polega boss branding? Co Liderzy mogą robić na LinkedIn, aby zyskać w oczach kandydatów, pracowników i klientów? Zapraszam na szkolenie otwarte w formule 3 webinarów i konsultacji indywidualnych. Luty 2021.

Boss branding liderzy na LinkedIn szkolenie otwarte luty 2021 3 webinaru i konsultacje indywidualne Paulina Mazur

Liderzy na LinkedIn - jak wspierają Employer Branding?

  • Blisko połowa kandydatów* szuka w sieci informacji o potencjalnym przełożonym/przełożonej. Interesuje nas do kogo aplikujemy, do jakich szefów.
  • W tym samym czasie, 69% pracowników** oczekuje od swoich menedżerów, prezesów, że będą obecni w mediach społecznościowych.
  • Co trzeci klient docenia aktywnych prezesów na LinkedIn. 45% z nas deklaruje, że chętniej kupuje usługi, produkty firmy, której pracownicy i prezesi są dostępni w mediach społecznościowych.

LinkedIn już kilka lat temu wykroczył poza definicję platformy służącej do rekrutacji. Dziś, to miejsce nawiązywania relacji, nowych kontaktów biznesowych. Miejsce spotkań i networkingu z klientami, kandydatami, inwestorami.

Obecni na LinkedIn liderzy są oceniani jako bardziej wiarygodni, godni zaufania, przystępni. Ich obecność i aktywność mocno wpływa na to, jak oceniamy reprezentowane przez nich marki pracodawców. Dlatego od dwóch lat zajmuję się wspieraniem liderów, menedżerów, pracodawców w aktywnościach na LInkedin.

Doświadczeniami i wiedzą na ten temat chcę się podzielić z Tobą na szkoleniu otwartym pt. Linkedin dla Liderów.

pracownicy oczekują od swoich szefów obecności w mediach społecznościowych liderzy na linkedin mają moc i są wypatrywani przez kandydatów i pracowników

Liderzy na Linkedin przyciągają do organizacji talenty. To szkolenie z tzw. boss brandingu pomoże Ci świadomie poruszać się po Linkedin.

Dla kogo przygotowałam szkolenie “Linkedin dla Liderów”?

Dla menedżerów, team liderów, people managers, rekruterów, prezesów, właścicieli MŚP, prezesów i członków zarządu, dyrektorów działów, dla wszystkich osób zainteresowanych reprezentowaniem swojej organizacji w mediach społecznościowych.

Chcę, aby każdy uczestnik miał komfortowe warunki i możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Dlatego formuła składa się z trzech spotkań on-line (nie są to tylko wykłady), prac domowych oraz konsultacji 1:1. 

Dodatkowo, na czas programu tworzymy konwersację grupową na LinkedIn, w której odpowiadam na Wasze pytania i wymieniamy się doświadczeniami.

Podczas szkolenia Linkedin dla Liderów dowiesz się jak łączyć Personal Branding (boss branding) z Employer Brandingiem. Jak wzmacniać rozpoznawalność i atrakcyjność marki w oczach kandydatów.

Ponieważ zajmowanie się LinkedIn’em wymaga czasu, zaczniemy od określenia jaki są Twoje cele i jak sprawić, aby LinkedIn wspierał Cię w ich realizacji.

Twoja obecność (lub nieobecność) na LinkedIn ma ogromne znaczenie dla brandingu Twojej organizacji. To jak przygotujesz profil osobisty, jak będziesz nawiązywał/ła kontakty będzie wpływało na to jak kandydaci, pracownicy i klienci będą postrzegali Twoją firmę.

  • Jak skrócić procesy rekrutacyjne do Twojego zespołu?
  • Jak sprawić aby ludzie chcieli z Tobą pracować, zanim Cię poznają?
  • Co zrobić, jeśli nie masz czasu  na media społecznościowe?
  • Jakie są zasady savoir – vivre na LinkedIn?
  • O czym pisać? Kiedy i po co?

Te wszystkie oczekiwania adresuję podczas szkolenia. Ale nie tylko;-)

Szkolenie Linkedin dla Liderów, czyli boss branding składa się z trzech spotkań on-line oraz godziny konsultacji indywidualnych.

1 webinar: 3 luty 2021 godz. 10.00-11.30

Temat: PROFIL LIDERA NA LINKEDIN

Mistrzowski profil, który wzbudza zainteresowanie kandydatów i zwiększa rozpoznawalność pracodawcy. Ustawienia prywatności na LinkedIn. Dobór słów kluczowych do przygotowania profilu. Nawiązanie do komunikacji pracodawcy. Employer Branding w Twoim profilu osobistym.Omówienie sekcji na profilu osobistym oraz celowości ich uzupełnienia. Omówienie i wybór indywidualnych celów obecności na LinkedIn. 

2 webinar: 10 luty 2021 godz. 10.00 – 11.00

Temat: NETWORK-KING

Jak budować wartościową sieć kontaktów, która przynosi wartość liderowi i wzmacnia efektywność rekrutacji talentów do zespołu? Strategiczne budowanie relacji na LinkedIn. Definiowanie grupy docelowej do wybranych celów.  

3 webinar: 17 luty 2021 godz. 10.00 – 11.30 

Temat: CONTENT

Jak tworzyć angażujące treści, które wspierają rozwój relacji, markę pracodawcy i zwiększają skuteczność employee advocacy? Co zrobić, gdy nie mamy czasu na pisanie? Na czym polega rola selekcjonera bramkarza oraz komentatora? Jak działa algorytm? Co doceniają ludzie? Skąd czerpać pomysły? Jak wspierać działania rekrutacyjne oraz Employer Branding?

liderzy na Linkedin sa aktywni mają uzupełnione profile kontakty i dzielą się treścią

Chcesz zapisać się na szkolenie Linkedin dla Liderów?

Koszt udziału w szkoleniu to 1100 zł netto.

Koszt obejmuje: Twój udział w 3 webinarach, godzinę indywidualnych konsultacji oraz wsparcie na czas trwania programu przez InMail na Linkedin.

Liczba miejsc ograniczona, będziemy pracować w grupie do 20 osób. 

Szkolenie jest zaplanowane w języku polski, chyba, że zgłosi się grupa chętna do wersji anglojęzycznej:-)

Chcesz zarezerwować miejsce na szkoleniu Linkedin dla Liderów? Zgłoś się bezpośrednio do mnie🙂

(Możemy rozliczyć się jeszcze w grudniu 2020)

  • Organizuję i prowadzę również zamknięte szkolenia dla menedżerów. Jeśli chcesz zaangażować liderów swojej organizacji w komunikację pracodawcy na LinkedIn zapraszam.
  • Jeśli masz pytania zapraszam również do kontaktu telefonicznego 605222008.

Co mówią uczestnicy szkolenia Linkedin dla Liderów?

Joanna Bemben Akamai rekomendacje
Piotr Roche rekomendacje
Dominika PMI rekomendacje

Jeśli masz kłopot w przekonaniu menedżerów, członków zarządu Twojej organizacji do założenia profilu na LinkedIn i wsparcia komunikacji pracodawcy w mediach społecznościowych może Cię zainteresować ten artykuł. Zamieściłam tu garść argumentów dla nieprzekonanych prezesów.

Prowadzę też power speeche dla zarządów na temat LinkedIn.

PwC „Młodzi Polacy na Rynku Pracy w nowej normalności”

** Sproutsocial #Brands Get Real

Podziel się: