Zarządzanie eventami, wystąpienia publiczne

Na moją zawodową osobowość duży wpływ miały eventy i projekty, którymi zarządzałam. Jeśli szukasz wsparcia w przygotowaniu i kompleksowej realizacji konferencji, konkursu, targów lub innego eventu, jestem właściwym partnerem.

wystapienia-publiczne

Jak mogę pomóc Tobie zrealizować kreatywny event?

  • Możesz skorzystać z mojego wsparcia doradczego, skonsultuję Twój pomysł i plan wydarzenia.
  • Chętnie też podejmę się opracowania pomysłu i przygotowania całego projektu, budżetu oraz realizacji.
  • Jeśli poszukujesz osoby do poprowadzenia uroczystości firmowych to polecam się jako energiczny i dwujęzyczny konferansjer. Prowadziłam eventy dla ponad 300 osób w języku angielskim.

Dlaczego ja?

Duże eventy dodają mi energii. Realizacja wydarzenia, które jest atrakcyjne, angażujące i wnosi wartość dla uczestników daje mi dużo satysfakcji. Angażuję się w projekty na 200%!

Organizowałam biznesowe gale, studencko biznesowe konferencje, ogólnokrajowe konkursy i wydarzenia branżowe. Przez ponad 10 lat koordynowałam ogólnopolski konkurs GMC Poland (Global Management Challenge). Dla uczestników prowadziłam webinary oraz szkolenia na żywo, dla wyższej kadry zarządzającej, dla menedżerów, specjalistów, dla studentów. Prowadziłam ceremonie finałowe na GPW oraz debaty tematyczne. <zobacz relację video z finałów GMC>

Prowadziłam finały ogólnopolskiego konkursu Enactus Poland w Kinotece oraz Teatrze Kamienica. Na te wydarzenia z sukcesem zapraszałam prezesów, dyrektorów i menedżerów. Na scenie prezentacji dokonywali studenci, a pełna widownia miała zapewniony inspirujący i ekscytujący dzień. <obejrzyj video z konkursu Enactus Poland>

Do organizacji wydarzeń angażowałam partnerów i klientów. m.in. Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Kinotekę, Brytyjsko Polską Izbą Handlową, Akademię Leona Koźmińskiego, Narodowy Bank Polski.

Organizowałam debaty tematyczne oraz wydarzenia we współpracy m.in. z PwC, Mastercard, Rzeczpospolita, MyCompany Polska, GIDE, Linkedin.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy o eventach!

0620_1242_D4
finaly GMC na GPW
konferencja I love marketing mariaż miękkiego HRu z twardym marketingiem Paulina Mazur
debata GMC Paulina Mazur moderator
0693_1259_D4
finalyGMC na GPW
prezentacja Paulina Mazur Communication Employer Branding
Paulina Mazur prezentacja o pokoleniach PUP Nidzica Młodzi wchodzą do gry

Podziel się: