Zarządzanie projektami/organizacja eventów

Czas czytania: 2 min

Na moją zawodową osobowość duży wpływ miały eventy i projekty, którymi zarządzałam. Jeśli szukasz wsparcia w przygotowaniu i kompleksowej realizacji konferencji, konkursu, targów lub innego eventu, jestem właściwym partnerem.

Hrcamp wydarzenia event

Jak mogę pomóc Tobie zrealizować kreatywny event?

  • Możesz skorzystać z mojego wsparcia doradczego, skonsultuję Twój pomysł i plan wydarzenia.
  • Chętnie też podejmę się opracowania pomysłu i przygotowania całego projektu, budżetu oraz realizacji.
  • Jeśli poszukujesz osoby do poprowadzenia uroczystości firmowych to polecam się jako energiczny i dwujęzyczny konferansjer, moderator, prelegent. Prowadziłam eventy dla ponad 300 osób w języku angielskim.

Wydarzenia biznesowe, konferencje, warsztaty, debaty. Opracowane z myślą o doświadczeniach uczestników. Nastawione na realizację konkretnych celów.

Duże eventy dodają mi energii. Realizacja wydarzenia, które jest atrakcyjne, angażujące i wnosi wartość dla uczestników daje mi dużo satysfakcji. Angażuję się w projekty na 200%!

Organizowałam biznesowe gale, studencko biznesowe konferencje, ogólnokrajowe konkursy i wydarzenia branżowe, konferencje HR’owe, konferencje na uczelniach, seminaria i warsztaty.

Przez ponad 10 lat koordynowałam ogólnopolski konkurs on-line GMC Poland (Global Management Challenge). Dla tysięcy uczestników prowadziłam webinary oraz szkolenia na żywo, dla wyższej kadry zarządzającej, dla menedżerów, specjalistów, dla studentów. Na GPW organizowałam i prowadziłam ceremonie finałowe na GPW. <zobacz relację video z finałów GMC>

W Kinotece organizowałam doroczne finały ogólnopolskiego konkursu Enactus Poland w Kinotece oraz Teatrze Kamienica. Na te wydarzenia z sukcesem zapraszałam prezesów, dyrektorów i menedżerów (ponad 150 dyrektorów na każdym wydarzeniu). Na scenie prezentacji dokonywali studenci, a pełna widownia miała zapewniony inspirujący i ekscytujący dzień. <obejrzyj video z konkursu Enactus Poland>

W 2019 roku organizowałam konferencję HRCamp na PGE Narodowym w Warszawie, we współpracy z Employer Branding Institute. <obejrzyj video z wydarzenia>

Organizowałam debaty tematyczne o pokoleniach, motywacjach, zróżnicowaniu w organizacjach, z udziałem prezesów, dyrektorów HR oraz właścicieli firmy.

Prowadziłam badania i projekty ogólnopolskie dotyczące motywacji millenialsów oraz wyzwań na rynku pracy. Mam doświadczenie w zarządzaniu zespołami, również wolontariuszy.

Jestem doświadczonym organizatorem wydarzeń biznesowych, angażujących i niezapomnianych konferencji, konkursów, gal i spotkań.

Organizowałam konferencje, warsztaty, śniadania biznesowe, seminaria, debaty tematyczne we współpracy m.in. z PwC, Mastercard, Rzeczpospolita, MyCompany Polska, GIDE, Linkedin, BIGRAM, GPW, Employer Branding Institute. Zarządzam projektami szkoleniowymi, ogólnokrajowymi konkursami, organizowałam projekty lokalne i wirtualne. Dla Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu zaprojektowałam program studiów podyplomowych z employer brandingu.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy o eventach!

Hrcamp
Enactus Poland w Kinotece
0620_1242_D4
finaly GMC na GPW
debata GMC Paulina Mazur moderator
Hrcamp Paulina Mazur Jarek Kuźniar
konferencja Hrcamp 2019
0693_1259_D4
finalyGMC na GPW
Paulina Mazur prezentacja o pokoleniach PUP Nidzica Młodzi wchodzą do gry

Podziel się: