foto-o-mnie

Nazywam się Paulina Mazur.

Wiem, że autentyczna komunikacja buduje trwałe relacje.

Rozwiązuję problemy Pracodawców związane z pozyskiwaniem i angażowaniem pracowników.

Employer branding realizuję łącząc marketing z HR’em oraz personal brandingiem pracowników.

Jak pracuję?

  • Możesz skorzystać z mojej wiedzy i pomysłów angażując mnie do wybranych projektów lub zapraszając na konsultacje.
  • Możesz powierzyć mi część lub całość procesu związanego z komunikacją i angażowaniem pracowników, kandydatów lub Klientów.
  • Projektuję i prowadzę angażujące warsztaty i szkolenia, warsztaty moderowane, które mogę przystosować do potrzeb Twojej organizacji, Twoich pracowników lub Klientów (m.in. employer branding, komunikacja z pokoleniem Y, personal branding w social media).

Jaką przeszłam drogę?

Zaczynałam od zdobywania doświadczeń w obszarze rekrutacji. Przez kilkanaście lat realizowałam, w wiodącej firmie doradztwa personalnego BIGRAM, projekty z obszaru employer brandingu i rekrutacji talentów.

Zbudowałam i rozwinęłam zespół odpowiedzialny za prowadzenie w Polsce dwóch międzynarodowych projektów Enactus* oraz GMC Poland**. Przy obu programach doradzałam pozyskanym Klientom, dużym i średnim pracodawcom, jak komunikować się z potencjalnymi i obecnymi pracownikami, jak pozyskiwać talenty, jak budować ich doświadczenia, oraz zwiększać zaangażowanie.

Miałam przyjemność pracować dla takich firm jak m.in.: AVON, PKO Bank Polski, Grupa AXA, Grupa PZU, Ferrero, Grupa Saint – Gobain, PKN Orlen, Bank Zachodni WBK, Deloitte, PwC, KPMG, LOTTE Wedel, Oriflame, Budimex, STRABAG, KGHM, Grupa Kapitałowa PGE, Orange Polska, VISA oraz dziesiątek innych pracodawców.

Zrealizowałam projekty, w których uczestniczyło kilkanaście tysięcy osób. Uczestnikami organizowanych przeze mnie wydarzeń byli menedżerowie, dyrektorzy, specjaliści, studenci, pracownicy akademiccy, dziennikarze.

Co lubię i czym się dziś zajmuję?

Lubię pracę zespołową, zderzanie myśli i pracę kreatywną. Doradzam i projektuję komunikację oraz wydarzenia dla pracowników, kandydatów i klientów. Bardzo angażuję się w swoją pracę, bo ją lubię:-)

Lubię stawać przed wyzwaniami moich Klientów, poszukiwać rozwiązań, uczyć się, konstruować nowe rozwiązania i pomysły, dzielić się wiedzą. Ale największą satysfakcję daje mi realizacja celu.

Mam szeroki zakres usług, ponieważ życie zawodowe dało mi bardzo zróżnicowane i ciekawe doświadczenia. Głowę mam zawsze pełną pomysłów. Pomysłów na autentyczną komunikację i angażujące eventy.

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli szukasz kreatywnego, pracowitego oraz zaangażowanego partnera, pełnego energii i pomysłów, zapraszam serdecznie do kontaktu i rozmowy o współpracy.

Paulina Mazur

tel. 605 222 008

mail: pm@paulinamazur.com

Profil na Linkedin

dodatkowo możesz przejrzeć moje publikacje i wpisy na blogu dostępne tu

“Paulina jest bardzo kreatywna i zawsze pełna energii. Angażuje się na 200% w realizację projektów. Jest profesjonalistką w obszarze komunikacji, employer bradingu, zarządzania projektami i eventami. Współpracujemy od wielu lat.” – Piotr Wielgomas, Prezes, BIGRAM

“Paulina jest efektywnym menedżerem, bardzo inspirującym i energicznym konsultantem. Jest dobrym mówcą i godnym zaufania partnerem dla biznesu. Współpracowaliśmy przy projektach employer brandingowych. Wielokrotnie uczestniczyłem w doskonale zorganizowanych przez Paulinę eventach. Serdecznie Ją polecam jako doświadczonego i dojrzałego eksperta ds. komunikacji.” – Artur Miernik, Interim HR Director

“Paulina Mazur jest wspaniałym moderatorem. Profesjonalizm, z jakim przygotowywała się do warsztatów, przerósł moje oczekiwania. Poprowadziła nasz bardzo wymagający zespół przez trudne i skomplikowane dyskusje z ogromnym wdziękiem, poczuciem humoru i, przede wszystkim, ku wynikom, jakich wszyscy pragnęliśmy, nie mając pewności, czy uda się je osiągnąć. Tematy warsztatów były różne, od zaprojektowania zakresu działań badawczych, do tworzenia planów działania na bazie strategii. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni z pracy z Pauliną i serdecznie polecamy ją jako moderatora wszystkim innym.” – Magdalena Dul – Komosińska, CEE Director Klimate-KIC

“Paulina Mazur jest osobą kompetentną, odpowiedzialną, zaangażowaną, absolutnie godną polecenia. Jej wystąpienia są oceniane jako inspirujące i bardzo użyteczne. Jako moderator w bardzo swobodny sposób pobudza uczestników do wymiany myśli i opinii, budując klimat zaufania i otwartości.” – Zdzisław Szczepkowski, Dyrektor WUP Olsztyn

Radek Budnicki zaprosił mnie do podcastu Po Ludzku o pieniądzach. Z naszej rozmowy dowiesz się o tym jak szerokie jest pojęcie Employer brandingu, jak wspieram pracodawców i czym się kieruję projektując komunikację. Zapraszam!