Nazywam się Paulina Mazur.

Wspieram marki pracodawców angażując pracowników i liderów.

Rozwiązuję wyzwania związane z przyciąganiem i rekrutacją pracowników różnych pokoleń.

Promuję autentyczny i odpowiedzialny employer branding.

Doradzam, szkolę, inspiruję w obszarze relacji pracodawców z przyszłymi, obecnymi oraz przeszłymi pracownikami.

Specjalizuję się w motywacjach millenialsów oraz w wydarzeniach łączących pokolenia.

Różnorodne doświadczenia

Zaczynałam od zdobywania doświadczeń w obszarze rekrutacji. Przez kilkanaście lat realizowałam, w wiodącej firmie doradztwa personalnego BIGRAM, projekty z obszaru employer brandingu i rekrutacji talentów.

Przeszłam drogę od praktykantki do członka zarządu. (o moich doświadczeniach możesz przeczytać też tu). Zbudowałam i rozwinęłam zespół odpowiedzialny za prowadzenie w Polsce dwóch międzynarodowych projektów Enactus* oraz GMC Poland**. Przy obu programach doradzałam pozyskanym Klientom, dużym i średnim pracodawcom, jak komunikować się z potencjalnymi i obecnymi pracownikami, jak pozyskiwać talenty, jak budować ich doświadczenia, oraz zwiększać zaangażowanie.

Miałam przyjemność pracować dla takich firm jak m.in.: AVON, PKO Bank Polski, Grupa AXA, Grupa PZU, Ferrero, Grupa Saint – Gobain, PKN Orlen, Bank Zachodni WBK, Deloitte, PwC, KPMG, LOTTE Wedel, Oriflame, Budimex, STRABAG, KGHM, Grupa Kapitałowa PGE, Orange Polska, VISA, w sumie pracowałam z ponad 200 pracodawcami. 

Zrealizowałam projekty, w których uczestniczyło kilkanaście tysięcy osób. Uczestnikami organizowanych przeze mnie wydarzeń byli menedżerowie, dyrektorzy, specjaliści, studenci, pracownicy akademiccy, dziennikarze.

doprowadziły mnie tu

Dziś, pod własną marką, pracuję jako konsultant, strateg, doradca, mówca, trener, organizator imprez, moderator (również w języku angielskim). Robię wszystko to co wspiera pracodawców w budowaniu relacji z przyszłymi, obecnymi oraz przeszłymi pracownikami.

Doradzam w obszarze marketingu rekrutacyjnego. Pracuję jako konsultant i interim manager w obszarze szeroko pojętego employer brandingu, komunikacji oraz HR.

Organizuję warsztaty, moderuję pracę zespołów. Projektuję i prowadzę angażujące szkolenia, prezentacje oraz wystąpienia, które mogę przystosować do potrzeb Twojej organizacji, Twoich pracowników lub Klientów (m.in. employer branding, komunikacja z pokoleniem Y, personal branding w social media).

Mam szeroki zakres usług, ponieważ życie zawodowe dało mi bardzo zróżnicowane i ciekawe doświadczenia.

.

Promuję odpowiedzialny employer branding, łączenie HRu z marketingiem, personal branding liderów oraz komunikację i współpracę między pokoleniami.

Występuje na scenach, małych i dużych, prowadzę prezentacje na konferencjach (prowadzę też konferencje), przemawiam na meet-up’ach, szkoleniach otwartych i zamkniętych.

Występowałam m.in. na TEDx Warsaw Woman, I love Marketing, konferencjach Pulsu Biznesu, Sales Angels, Linkedin Local oraz Crash Mondays.

Jestem również autorem i opiekunem studiów podyplomowych „Employer Branding Experience” w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Zatem jeśli szukasz kreatywnego, pracowitego oraz zaangażowanego partnera, pełnego energii i pomysłów, zapraszam serdecznie do kontaktu i rozmowy o współpracy.

Paulina Mazur

tel. 605 222 008

mail: pm@paulinamazur.com

Profil na Linkedin

dodatkowo możesz przejrzeć moje publikacje i wpisy na blogu dostępne tu

Paulina nie tylko zna się na employer brandingu, ale też potrafi o nim opowiadać w sposób zajmujący i… zabawny. Z przyjemnością oglądałem jej wystąpienie na ostatniej konferencji I Love Marketing.” – Paweł Tkaczyk

„Paulina jest bardzo kreatywna i zawsze pełna energii. Angażuje się na 200% w realizację projektów. Jest profesjonalistką w obszarze komunikacji, employer bradingu, zarządzania projektami i eventami. Współpracujemy od wielu lat.” – Piotr Wielgomas, Prezes, BIGRAM

“Paulina jest efektywnym menedżerem, bardzo inspirującym i energicznym konsultantem. Jest dobrym mówcą i godnym zaufania partnerem dla biznesu. Współpracowaliśmy przy projektach employer brandingowych. Wielokrotnie uczestniczyłem w doskonale zorganizowanych przez Paulinę eventach. Serdecznie Ją polecam jako doświadczonego i dojrzałego eksperta ds. komunikacji.” – Artur Miernik, Interim HR Director

„Paulina Mazur jest wspaniałym moderatorem. Profesjonalizm, z jakim przygotowywała się do warsztatów, przerósł moje oczekiwania. Poprowadziła nasz bardzo wymagający zespół przez trudne i skomplikowane dyskusje z ogromnym wdziękiem, poczuciem humoru i, przede wszystkim, ku wynikom, jakich wszyscy pragnęliśmy, nie mając pewności, czy uda się je osiągnąć. Tematy warsztatów były różne, od zaprojektowania zakresu działań badawczych, do tworzenia planów działania na bazie strategii. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni z pracy z Pauliną i serdecznie polecamy ją jako moderatora wszystkim innym.” – Magdalena Dul – Komosińska, CEE Director Klimate-KIC

„Paulina wspierała KNAUF Industries w obszarze marketingu rekrutacyjnego. Jej doskonałe pomysły pomogły nam przyciągnąć wysokiej klasy specjalistów. Zaprojektowała dla nas komunikację dotyczącą prowadzonych rekrutacji. Łącząc doświadczenie z obszaru HR i marketingu szybko i skutecznie zaadresowała nasze potrzeby i wyzwania.” – Alicja Zmorzyńska, Head of Sales, KNAUF Industries

„Paulina Mazur jest osobą kompetentną, odpowiedzialną, zaangażowaną, absolutnie godną polecenia. Jej wystąpienia są oceniane jako inspirujące i bardzo użyteczne. Jako moderator w bardzo swobodny sposób pobudza uczestników do wymiany myśli i opinii, budując klimat zaufania i otwartości.” – Zdzisław Szczepkowski, Dyrektor WUP Olsztyn