Szkolenie LinkedIn dla Liderów i Ekspertów, kwiecień/maj 2021

Czas czytania: 3 min

Jak korzystać z LinkedIn, aby umocnić markę osobistą lidera oraz markę pracodawcy? Na czym polega boss branding? Co Liderzy mogą robić na LinkedIn, aby zyskać w oczach kandydatów, pracowników i klientów? Zapraszam na szkolenie otwarte w formule 3 webinarów i konsultacji indywidualnych. Kwiecień/maj 2021

Liderzy i Eksperci na LinkedIn - jak połączyć markę osobistą z marką pracodawcy, którego reprezentujemy?

  • Blisko połowa kandydatów* szuka w sieci informacji o potencjalnym przełożonym/przełożonej. Interesuje nas do kogo aplikujemy, do jakich szefów i jakich współpracowników.
  • W tym samym czasie, 69% pracowników** oczekuje od swoich menedżerów, prezesów, że będą obecni w mediach społecznościowych.

LinkedIn już kilka lat temu wykroczył poza definicję platformy służącej do rekrutacji. Dziś, to miejsce nawiązywania relacji, nowych kontaktów biznesowych. Miejsce spotkań i networkingu z klientami, kandydatami, inwestorami.

Obecni na LinkedIn liderzy i eksperci są oceniani jako bardziej wiarygodni, godni zaufania, przystępni. Ich obecność i aktywność mocno wpływa na to, jak oceniamy reprezentowane przez nich marki pracodawców. Dlatego od dwóch lat zajmuję się wspieraniem liderów, menedżerów, pracodawców w aktywnościach na LInkedin.

Doświadczeniami i wiedzą na ten temat chcę się podzielić z Tobą na szkoleniu otwartym pt. Linkedin dla Liderów i Ekspertów.

pracownicy oczekują od swoich przełożonych obecności na LinkedIn

Liderzy na Linkedin przyciągają do organizacji talenty. To szkolenie z tzw. boss brandingu pomoże Ci świadomie poruszać się po Linkedin.

Dla kogo przygotowałam szkolenie „Linkedin dla Liderów i Ekspertów”?

Dla menedżerów, team liderów, people managers, rekruterów, prezesów, właścicieli MŚP, prezesów i członków zarządu, dyrektorów działów, dla osób prowadzących działalność gospodarczą, dla wszystkich zainteresowanych reprezentowaniem swojej organizacji w mediach społecznościowych.

Chcę, aby każdy uczestnik miał komfortowe warunki i możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Dlatego formuła składa się z trzech spotkań on-line (nie są to tylko wykłady), prac domowych oraz konsultacji 1:1. 

Dodatkowo, na czas programu tworzymy konwersację grupową na LinkedIn, w której odpowiadam na Wasze pytania i wymieniamy się doświadczeniami.

Podczas szkolenia Linkedin dla Liderów dowiesz się jak łączyć Personal Branding (boss branding) z Employer Brandingiem. Jak wzmacniać rozpoznawalność i atrakcyjność marki w oczach kandydatów.

Ponieważ zajmowanie się LinkedIn’em wymaga czasu, zaczniemy od określenia jaki są Twoje cele i jak sprawić, aby LinkedIn wspierał Cię w ich realizacji.

Twoja obecność (lub nieobecność) na LinkedIn ma ogromne znaczenie dla brandingu Twojej organizacji. To jak przygotujesz profil osobisty, jak będziesz nawiązywał/ła kontakty będzie wpływało na to jak kandydaci, pracownicy i klienci będą postrzegali Twoją firmę.

  • Jak skrócić procesy rekrutacyjne do Twojego zespołu?
  • Jak sprawić aby ludzie chcieli z Tobą pracować, zanim Cię poznają?
  • Co zrobić, jeśli nie masz czasu  na media społecznościowe?
  • Jakie są zasady savoir – vivre na LinkedIn?
  • O czym pisać? Kiedy i po co?

Te wszystkie oczekiwania adresuję podczas szkolenia. Ale nie tylko;-)

Szkolenie Linkedin dla Liderów i Ekspertów składa się z trzech spotkań on-line oraz konsultacji indywidualnych.

1 webinar: 27 kwietnia 2021 godz. 9.30 – 11.30

Temat: PROFIL LIDERA I EKSPERTA NA LINKEDIN

Mistrzowski profil, który wzbudza zainteresowanie kandydatów i klientów. Ustawienia prywatności na LinkedIn. Dobór słów kluczowych do przygotowania profilu. Nawiązanie do komunikacji pracodawcy i komunikacji marketingowej. Jakie miejsce zajmuje Twoja organizacja w Twoim profilu osobistym? Omówienie sekcji na profilu oraz możliwości ich uzupełnienia. Analiza kosztów i korzyści jakie może Ci przynieść aktywna obecność na LinkedIn.

2 webinar: 4 maja 2021 godz. 9.30 – 11.00

Temat: NETWORK-KING

Strategiczne budowanie relacji na LinkedIn. Definiowanie grupy docelowej do wybranych celów. Jak budować wartościową sieć kontaktów, która przynosi wartość liderowi i wzmacnia efektywność rekrutacji talentów do zespołu? Jak dać się zauważyć Klientom? Gdzie spotykać ważne dla nas osoby i jak zapraszać je do kontaktów. 

3 webinar: 11 maja 2021 godz. 9.30 – 11.30

Temat: KOMUNIKACJA I DZIELENIE SIĘ TREŚCIAMI (CONTENT)

Czy zawsze musisz być pisarzem? Na czym polega rola selekcjonera bramkarza oraz komentatora? Co zrobić, gdy nie mamy czasu na pisanie?  Jak tworzyć angażujące treści, które wspierają rozwój relacji, markę pracodawcy i zwiększają skuteczność employee advocacy. Jak działa algorytm? Co doceniają ludzie? Skąd czerpać pomysły? Jak wspierać działania rekrutacyjne oraz Employer Branding? Jak budować mocną markę eksperta i gromadzić wokół siebie potencjalnych Klientów?

Linkedin dla Liderów i Ekspertów: Jaki jest koszt i jak się zapisać?

Koszt udziału w szkoleniu to 1100 zł netto.

Koszt obejmuje: udział w 3 webinarach, godzinę indywidualnych konsultacji oraz wsparcie na czas trwania programu przez InMail na LinkedIn.

Liczba miejsc ograniczona, będziemy pracować w grupie kilkunastu osób. 

Chcesz zarezerwować miejsce na szkoleniu Linkedin dla Liderów i Ekspertów?

Możesz złości się do mnie

lub zapisać przez stronę Evenea 

  • Organizuję i prowadzę również zamknięte szkolenia dla menedżerów. Jeśli chcesz zaangażować liderów swojej organizacji w komunikację pracodawcy na LinkedIn zapraszam.
  • Jeśli masz pytania zapraszam również do kontaktu telefonicznego 605222008.
liderzy i eksperci na LinkedIn

Co mówią uczestnicy szkolenia Linkedin dla Liderów?

Joanna Bemben Akamai rekomendacje
Piotr Roche rekomendacje
Dominika PMI rekomendacje

Jeśli masz kłopot w przekonaniu menedżerów, członków zarządu Twojej organizacji do założenia profilu na LinkedIn i wsparcia komunikacji pracodawcy w mediach społecznościowych może Cię zainteresować ten artykuł. Zamieściłam tu garść argumentów dla nieprzekonanych prezesów.

PwC „Młodzi Polacy na Rynku Pracy w nowej normalności”

** Sproutsocial #Brands Get Real

Podziel się: