Podcast Po ludzku o pieniądzach: odcinek 68 Employer Branding

Czas czytania: 2 min

Employer Branding – co to znaczy dla pracodawcy a co dla pracownika? Jak warto zadbać o kandydata i pracownika, aby stał się ambasadorem dla marki pracodawcy? Z czego kandydaci rozliczają pracodawców? Przykłady pracodawców, których lubimy. Zapraszam do wysłuchania podcastu „Po ludzku o pieniądzach”, w którym odpowiadam na pytania Radka Budnickiego.

podcast Paulina Mazur employer branding po ludzku o pieniądzach

Co Employer Branding oznacza dla pracodawców a co dla pracowników? podcast Po ludzku o pieniądzach, odcinek 68

Otrzymałam zaproszenie do podcastu Po ludzku o pieniądzach! Wszechświat mnie słucha! Wie, że ja słucham podcastów i słucham Radka Budnickiego.

W podcaście Po ludzku o pieniądzach to Radek Budnicki wysłuchał mnie. W związku z tym, teraz ja zapraszam Was do wysłuchania naszej rozmowy. To jest szczera i bezpośrednia rozmowa o Employer Brandingu. Rozmowa o autentycznym Employer Brandingu. O tym jak angażować pracowników i realizować m.in. wiarygodny marketing rekrutacyjny.

Wydaje się, że tego słuchania będzie dużo, ale tak naprawdę to tylko 37 minut;-) Można odsłuchiwać z linka poniżej lub wyszukując podcast „Po ludzku o pieniądzach” odcinek 68 pt Employer Branding, na Spotify, iTunes, SoundCloud.

Mam nadzieję, że odsłuchanie naszej rozmowy sprawi Wam przyjemność i wniesie wartość. Zapraszam 🙂

Rozmawiamy między innymi o tym:

  • czym w praktyce jest employer branding
  • jak poznać czy firma ma markę pracodawcy
  • Kiedy kandydat może zweryfikować obietnicę pracodawcy
  • dlaczego warto realizować wiarygodne działania marketingu rekrutacyjnego
  • Ile można zarobić na EB? Jak pracodawcy mogą oszczędzić inwestując w działania wizerunkowe, np. w komunikację z kandydatami? Jak zwiększyć liczbę aplikujących na ogłoszenie rekrutacyjne? ( o tym pisałam na blogu)
  • W jakie slogany rekrutacyjne kandydaci przestali już wierzyć
  • Jak odróżnić propagandę, mistyfikację employer brandingową od prawdy – pytanie, które przygotował dla mnie Greg Albrecht.
  • Co to jest Employee Advocacy

Z tego podcastu dowiecie się też, co robiłam na konferencji I love Marketing i jakie kampanie EB’owe zapadły mi ostatnio (pozytywnie) w pamięć. Radek dopytuje się również o to jak ja pomagam pracodawcom realizować autentyczny Employer Branding. Zapraszam do wysłuchania audycji!

Podziel się: