Personal branding liderów: Podcast o marce osobistej lidera

Czas czytania: < 1 min

Jak budować marketing osobisty? Zapraszam Cię do wysłuchania Podcastu Nowoczesny Lider. Rozmawiamy o marketingu osobistym, o markach liderów oraz o komunikacji z młodszymi pokoleniami.

personal branding lidera

Marketing osobisty liderów - jaki ma wpływ na employer branding i co oznacza w praktyce? podcast o personal brandingu Nowoczesny Lider, odcinek 35

Osoby z mocną marką osobistą są odbierane jako bardziej wiarygodne i cieszą się większym zaufaniem. Temat marketingu osobistego/personal brandingu liderów, właścicieli firm, dyrektorów, menedżerów łączy się z marką pracodawcy. Dlaczego? Bo wybieramy marki pracodawców, które znamy. Podobnie będziemy wybierać liderów, którzy wydają nam się atrakcyjni jako przełożeni.

Zatem, jak sprawić, aby ludzie chcieli z Tobą, i dla Ciebie pracować? zapraszam do wysłuchania podcastu, który nagrałam w Krakowie z Sebastianem Drzewieckim.

Z Sebastianem Drzewieckim, autorem podcastu Nowoczesny Lider rozmawiamy między innymi o tym:

  • na czym polega personal branding liderów, oraz jaki to wpływ na employer branding
  • czy marki osobiste menedżerów, właścicieli, liderów wpływają na postrzeganie marki pracodawcy (pisałam też o tym na blogu: przyciągaj swoją marką osobistą)
  • od czego zaczynać budowanie strategii personal branding
  • dlaczego warto być w social media i angażować się w rozmowy z klientami i kandydatami (od czego zacząć personal branding w social media znajdziesz tu)
  • jak działają liderzy na Linkedin
  • co zrobić, gdy w social media natykasz się na hej i krytykę twoich tekstów, działań
  • czy można sprawić, aby ludzie chcieli z Tobą, i dla Ciebie, pracować, zanim Cię poznają.

Z tego podcastu dowiecie się też, jaki był mój pierwszy „hejcik” oraz dla których liderów chciałabym pracować. Zapraszam do wysłuchania audycji!

Paulina Mazur podcast nowoczesny lider personal branding

Więcej podcastów Nowoczesny Lider możecie odsłuchać na stronie. Serdecznie polecam!

Podziel się: